SIKÇA SORULAN SORULAR  
 

Her Sınıfta Kaç Öğrenci var?
Sınıflarımız 6-8-10 kişilik gruplardan oluşmaktadır. Tüm sınıflarda her Öğrenciye bir bilgisayar verilecek şekilde uygulamalı eğitim verilmektedir. İsteğin fazla gelmesi durumunda başka bir grup daha oluşturulmaktadır.

Öğrenciler sınırsız internetten faydalanabilir mi?
Bütün sınıflarda sürekli ve hızlı internet bağlantımız vardır. Özellikle web tasarımı ve web programlaması gibi internet tabanlı eğitimlerimizde, internet bağlantısı ile ilgili uygulamalar yapılmaktadır. Öğrencilerimiz eğitim saatleri dışında da internetten sınırsız olarak faydalanabilirler.

Öğrenciler web üzerinden ders notlarına ulaşabiliyor mu?
Kurs alan Öğrencilerimiz kendilerine sağlanan kullanıcı adı ve şifre ile kendi ders notlarına ulaşabilir ve ders notları linkinden word dokümanı veya HTML belgesi olarak bilgisayarlarına indirip kullanabilirler.

Katılımcılara Öğretme Garantisi Veriliyor mu?
Bir kursa katılıp da kendini yetersiz bulan tüm kursiyerlerimiz istediği takdirde bir sonraki kursa ücretsiz katılma hakkına sahiptir.

Kursa devam mecburi midir?
Eğitim boyunca her derste yoklama alınmaktadır. Devamsızlığı artan kursiyerler uyarılmaktadır. Sertifika alabilmek için %70 oranında devam zorunluluğu vardır.

Kurs ücretlerini Ne şekilde Ödeyebilirim?
Tüm eğitimlerimiz için 6 taksite kadar Ödeme kolaylığı vardır. Peşin Ödemelerde indirim yapılmaktadır. Eğitim danışmamız size kayıt sırasında uygun Ödeme planı oluşturmaktadır.

Kursiyerlere iş bulmada yardımcı olunuyor mu?
İş arayan kursiyerlerimizi, bizden eleman isteyen işverenlere yönlendirerek yardımcı olmaktayız.

Kurs Bittikten sonra da Ne gibi imkanlardan yararlanabilirim?
Sınıflarda dersin olmadığı tüm zamanlarda etüd yapabilir ve internetten faydalanabilirsiniz. Ayrıca almış olduğunuz eğitimle ilgili sorularınızı eğitimcilerimize yöneltebilirsiniz.

Kurs Bitiminde Hangi Sertifikaları alabilirim?
Alabileceğiniz sertifikaları görmek için sol taraftaki sertifikalarımız linkini kullanabilirsiniz.

Eğitim Kalitenizi nasıl görebilirim?
Devam eden kurslarımıza gözlemci olarak katılıp eğitim kalitemizi görebilirsiniz.